قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

به وب سایت رستوران جگوار خوش آمدید. از کاربران محترم سایت تقاضا می شود که شرایط و ضوابط زیر را به دقت مطالعه نمایند.
پذیرش مطالعه سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت شما با التزام به شرایط و ضوابط استفاده به شرح زیر است که به همراه «سیاست حفظ حریم خصوصی»، بر رابطه ما با شما در مورد این وب سایت حاکم است. این وب سایت تحت حاکمیت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و عرف جاری قرار دارد.در صورت عدم موافقت با هر یک از شرایط زیر، دسترسی و استفاده از این وب سایت ممنوع است.

حق کپی رایت وب سایت تحت مالکیت رستوران جگوار است. توزیع، تکثیر، اقتباس، انتشار، نمایش، هایپرلینک، انتقال، بهره‌برداری تجاری، فروش، اجاره، لیسانس فرعی و واگذاری اطلاعات هریک از قسمت ها به هر شیوه و با هر وسیله، و همچنین ذخیره آن در سیستم بازیابی اطلاعات، بدون رضایت ما ممنوع است. با این وجود، بازدید یا دانلود مطالب وب سایت به منظور استفاده شخصی مجاز است.

تغییر شرایط و ضوابط حاضر ممکن است تغییر کند و رستوران جگوار حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ مینماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در وب سایت، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به داده ها و اطلاعات شخصی و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. استفاده از وب سایت حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد اصلاحی است.

لینک ها رستوران جگوار تمامی وب سایت‌های لینک شده با وب سایت خود را ارزیابی نکرده است و در خصوص موضوعات چنین وب سایت‌هایی، مسئولیتی بر عهده ندارد. وجود هر لینک، دلالت بر تأیید آن توسط سایت ما نخواهد داشت. خطر استفاده از هریک از لینک هاصرفاً بر عهده خود کاربر است.

تماس با ما درصورت داشتن هر گونه سوال در خصوص سیاست حفظ حریم خصوصی، لطفا با ما تماس بگیرید.

نشانی: ارومیه فلکه امام علی (ع) اول بلوار امام علی (ع)بطرف خیابان درستکار شماره تماس : ٠۴۴٣٣٨٢٩٧٣۵